PATEICĪBAS VĒSTULE

Esmu Silvijas Veinoldes meita. Mana mamma pavadīja savus pēdējos divus dzīves mēnešus (08.07.21. - 09.09.21.) ĢAC "Dzeguzīte", Iršos. Šis nebija vieglākais laiks ne mammas, ne mūsu ģimenes dzīvē.

PALDIES KOLEKTĪVAM

PALDIES VISAM KOLEKTĪVAM NO GUNĀRA RATŅIKA BĒRNIEM

Pateicība no Bites ģimenes

Darbinieku kolektīvs un seniori no Bites ģimenes saņēma pateicību par kopā būšanas laiku. Paldies viņiem!

Stiprās domas un vārdi

Tikai vienu zeltainu smaidu
paņem plaukstā un pasaulei dod,
Tikai vienu pūkainu domu
savā skarbajā ikdienā rodi.
Tikai vienu glāstošu vārdu
saki cilvēkam, lietus kad līst,
Tikai pilienu savējā prieka
neliedz draugam, kam dvēsele dzīst,
Tikai sapni un cerību staru
atstāj savējai sirdij - lai plaukst!

Paldies Ligitai Leiskinai

Nereti nākas rīkoties krīzes situācijā. Tad augstu novērtējam kolēģu objektīvu lēmumu pieņemšanu un rīcību. Paldies Ligitai par brīvprātīgu atbalstu grūtā brīdī.

Pārsteigums ar kurjeru

Šodien pie manis pieaugušo aprūpes nodaļā ienāk kurjers, pārjautā, vai tā esmu es un pasniedz ziedu pušķi, kurā vēl neizkusis sniedziņš... Man iestājās šoks. Izlasot sūtītāja vēstījumu, sapratu, ka klienta meita Iveta (Īrija) pateicas par tēta laimīgām vecumdienām. Tik aizkustinošu mirkli vēl līdz šim nebiju sajutusi darba vietā. Arī tagad nevaru atrast īstos vārdus, lai pateiktos Ivetai, kura tik atzinīgi novērtē manu un manas komandas darbu. PALDIES!

Paldies Ivaram!

Paldies Iršu pagasta iedzīvotājam Ivaram Goldbergam par brīvprātīgo darbu "Dzeguzītes" labā! Mēs augstu to novērtējam!

Ruslana pateicas

Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" audzēkne Ruslana Mikucka pateicas iestādes administrācijai par atbalstu dzimšanas dienā. Meitene savus svētkus organizēja tuvinieku lokā Jēkabpils pusē. 

Paldies Ritai Priedei

Cik patīkami saņemt pārsteigumu no cilvēka, kurš izsaka pateicību darbiniekiem pirms vairākiem gadiem! Šodien saņēmām ziedus, mīļu apsveikuma kartiņu un gardumiņu. PALDIES! :)

Atgriezties bērnībā

Mēs katrs reiz esam bijis bērns un katram šī sajūta ir iekšā līdz mūža galam. Tas ir tik brīnišķīgi!!! Sirsnīgs PALDIES Vitai, Raitim, Ligitai un Daigai par šīs dienas darba metodēm, par sagādāto prieku, pārsteigumu un vakara šovu bērniem un darbiniekiem! Es novēlu katram kaut uz mirkli atgriezties bērnībā, izbaudīt sniega pikas siltumu, no sirds izsmieties un patrakot!
Darba kolēģi ir kā eņģeļi, tie palīdz piecelties un atgādina, ka vajag lidot!

Paldies Aļonai!

Liels Paldies Aļonai par ieguldīto darbu, strādājot ar bērniem! Tu, Aļona, spēji dienu pārvērst par skaistu prieka mirkli, jo tas bija radoši, inovatīvi un aizraujoši. Paldies par idejām un iniciatīvu sadarbībā ar citām organizācijām! Novēlam turpmāk būt tikpat dzirkstošai, optimistiskai un elastīgai! Lai piepildās iecerētais!

Vairāk nekā šoferis

Esam pateicīgi Raitim par ne tikai tiešā darba pienākumu veikšanu, bet arī par iniciatīvu un atbalstu papildus darbam. Tas ir vairāk nekā šoferis.
I.Riekstiņa un citi darbinieki

Santas pateicība darbiniekiem

Esmu ļoti priecīga un pateicīga darbiniekiem par braucienu un ciemošanos mājās. LIELS, LIELS PALDIES! MĪLU JŪS VISUS KĀ SAVU MAMMU. PALDIES. ES ŠO BRAUCIENU NEAIZMIRSĪŠU UN VIENMĒR ATCERĒŠOS.
S.Miķelāne

Sandras Vītolas pateicība darba kolēģiem

Paldies par pārsteigumu, par lielo mīlestību, par atbalstu. Bez ģimenes un darba kolēģu atbalsta, iedrošināšanas un palīdzības būtu daudz grūtāk sasniegt iecerēto. Man ir vissirsnīgākais, vissaulāinākais, visjautrākais un draudzīgākais kolektīvs. Mīlestība, ko jūs izstarojiet, dod spēku, iedvesmu, sapņus un vēlēšanos neapstāties pie sasniegtā. Jūs vienkārši "uzspridzinājāt" ar pozitīvu lādiņu visu auditoriju. Es jūs mīlu! Paldies par sauli sirdī, par saulainajiem ziediem un par gardo kliņģeri.

Paldies Egilam un Anitai no Rīgas

Paldies Egilam un Anitai par materiālu atbalstu sporta aktivītātēm.
V.Kažociņa,
saimniecības daļas vadītāja

Paldies Andrim un Anitai Dieriņiem

Paldies Dieriņu ģimenei no Birzgales par materiālo atbalstu un piegādi.
V.Kažociņa,
saimniecības daļas vadītāja

Paldies Valentīnai, Inārai, Antonam, Naurim

ŠĀDS APSVEIKUMS PANSIJAS DARBINIEKUS SAGAIDĪJA 30.DECEMBRA RĪTĀ. MĪĻI UN PATIESI. PALDIES APRŪPĒTĀJAI VALENTĪNAI, IEMĪTNIEKIEM INĀRAI, ANTONAM, NAURIM.

Mums raksta Lāsma Baltace

Šodien saņēmu īsziņu un labus vārdus no mazās Lāsmiņas:,,Es katru dienu eju mājas lapā un skatos, kā jums klājas. Un redzu , ka labi, visi jūs esat dzīvespriecīgi, tad tik tā turpiniet. Mēs ar ģimeni plānojam, ja būšu vesela, pavasarī aizbraukt pie jums ciemos!"

Paldies Līgai Pālēnai ar ģimeni

Šodien Intas dzimšanas dienā palīdzējām jaunajai māmiņai ar mazulīti pārcelties no mājas Tukumā uz savu istabiņu Iršos. Milzīgs paldies Līgai Pālēnai ar ģimeni par viesmīlīgo uzņemšanu, izremontēto un mājīgi iekārtoto istabiņu, saklāto svētku galdu! Tas bija tik mīļi un patīkami, ka esi tik gaidīts! Kaut visiem bērniem būtu tāda sagaidīšana!

Paldies Taņai

Liels paldies audzinātājai Taņai par radošu izdomu un Adventes vainagu izgatavošanu administrācijai!
L.Ruža-Riekstiņa

Mīļš paldies Sandrai

Liels paldies Sandrai Vītolai par sapratni, izpalīdzēšanu un ierašanos darbā savā brīvdienā uz izsaukumu! Paldies par komandas darbu!!! Es to augsti novērtēju.
I.Bērzkalna,
dir.p.i.

Paldies par uzņemšanu!

Šodien izjutu siltumu sirdī, ieejot savā darba vietā.

Kopā mēs varam!

LIELS PALDIES darbiniekiem, kuri atbalstīja čigānu dejas pasākumu Iršos pie Magazīnas un dejoja izrādē "'Ugunskurs dzirksteļo"!

Pateicība Naurim un Jānim K.

Liela pateicība mūsu stiprajiem Jānim Kunkulim un Naurim Rocēnam par iejūtību un izpalīdzību grūtā brīdī, kad atteicies strādāt transporta līdzeklis. Ļoti novērtēju jūsu palīdzību.
psiholoģe Ineta

Paldies Valentīnai

Izsaku lielu pateicību mūsu Valentīnai par lielo darbu, entuziasmu un labo gribu, aizgādājot un pavadot klientus uz sporta dienu "Kastaņās"!

Paldies Dairim, Vitai un Aļonai

Nemitīgi iestādē notiek darbi ar mērķi uzlabot klientu dzīves apstākļus.

Paldies virtuves meitenēm Ivetai un Laurai

Šodien pie mums atbrauc ciemiņi, sponsori, labvēļi, draugi no Rīgas.

Meitenes no DI

Pie mums nesen ciemojās Deinstitucionalizācijas projekta pārstāvji, lai vēlreiz informētu iestādi par gaidāmajām pārmaiņām.

Paldies ziedotājiem Agnesei un Vitālijam!

Šodien pansijā saņemts ziedojums no Agneses Riekstas un Vitālija Labas.

Sirsnīgs Paldies Taņai

Mūsu iestādē jauniešu mājas audzinātāja Taņa strādā jau vairākus gadus. Uz darbu viņa mēro tālo ceļu no Ludzas!!!

Lielais aizkustinājums par apsveikumu!

ŠOdien no Svetiņas saņēmu apsveikumu.

Pateicības vēstules no topošājām auklītēm

Pavisam nesen pie mums viesojās topošās auklītes, lai smeltos pieredzē.

Pārsteigums!!!

Ir 19.aprīļa rīts. Parasta diena. No rīta agri ienāku savā kabinetā........un palieku uz pauzes!!!

Klientes vēstulīte darbiniekiem

Ar visiem klientiem iestādē strādā darbinieki pēc labākās sirdsapziņas.

Paldies Astrīdai!

Paldies Astrīdai par labdarību - par atnestajiem traukiem, kurus tagad katru dienu izmanto mūsu klienti!

Paldies pansijas darbiniekiem

Paldies pansijas darbiniekiem Anitai K., Birutai B., Gundegai P. par lauku labumiem!

Mūsu vadība, mūsu spēks un gods!

Ar lielu gandarījumu daudzi ĢKC darbinieki uz jautājumu ,,Kur tu strādā?" atbild - ,,Dzeguzītē".

Sapņu darbs

Vai jums kādam ir bijusi tāda situācija darbā, kad aizstrādājies jau vēlu vakarā, nejūti, cik pulkstens, un pēkšņi pie loga kāds klauvē....

SADARBĪBA = DRAUDZĪBA = KOMANDAS DARBS!

22.02.2016. saņēmu telefona zvanu no ĢKC Dzeguzīte Initas. Mēs sazvanamies diezgan bieži un tas ir pavisam normāli. Es vakaros pazvanu un apjautājos, kā klājas, kas jauns un kādreiz kaut ko iesaku mājas lapas administrēšanas sakarā, jeb Inita man piezvana vakarā, lai aprunātos un pakonsultētos un padalītos par jaukajiem notikumiem centrā. Kā arī kādreiz vienkārši parunātos par to, kas nav tas labākais ikdienā.