18.02.2016.
Atbalsta nodaļā pirmsskolas vecuma bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, katru dienu tiek nodrošinātas nodarbības.

Valodas attīstība, tēlojošās darbības, kustību attīstība, elementāro matemātisko priekšstatu veidošana, ritmika u.c. Šodien mazie ,,cukuriņi" apguva krāsu mācību.  Parasti šīs nodarbības sākas un beidzas ar skaitāmpantiņiem par pirkstiņiem, kas bērniem ļoti patīk. Tas kalpo arī kā pirkstu masāža, samīļojam katru pirkstiņu  - ,,tas pirkstiņš - visgudrākais, tas - visslinkākais, bet tas - visgarākais un kopā visi pieci ir draugi." Tad turpinām ar pirkstu apļošanu uz plaukstiņas ,,Vāru, vāru putriņu..." , kas stimulē bērna iekšējo orgānu darbību un attīsta smadzeņu darbību.
Skolas vecuma bērni šodien pēc mācību stundām apguva radošās darbības tehniku, kas apvieno metālu ar koku. Bērniem patīk apgūt ko jaunu. Šoreiz tās bija metāla bundžas, kas pārtapa par skaistiem ziediem uz koka dēlīšiem. Pēc tam no dažādiem audumiem tika izveidotas aplikācijas. Pašiem prieks un gandarījums par darbu, viesiem būs dāvanas!
11 22 33 44

55 666 77  88
A.Laguna,
Atbalsta nodaļas audzinātāja