2011. gada 30. maijā  pasākumā " Nāc un esi kopā ar mums" PIENEŅU PRINCESE ĢKC "Dzeguzīte" bērnus un Iršu pagasta bērnus kopā ar ģimenēm aicināja darboties "Ķiparu"  radošajā darbnīcā, piedalīties darbnīcā " Pļava", spēku un izturību pārbaudīt, pārvarot dažādus šķēršļus " Meža takā".


Ķiparu darbnīcā bērni darbojās kopā ar Initu, kura mācīja no sūnām veidot ezīšus un bumbas. Radošajā darbnīcā "Pļava", audzinātājas Sandras vadībā, bērni vispirms ar burvju nūjiņu tika pārvērsti par ziedošās pļavas ziediem un tikai tad sāka darboties ar krāsām, jo burvis bija aizmirsis izkrāsot pienenes. Pēc darbošanās burvestība izzuda un pļavas ziedi atkal kļuva par bērniem. Pieneņu pļavā valdīja liela rosība un jautras čalas. Pārbaudīt  spēku un izturību un pārvarēt dažādus šķēršļus radošajā darbnīcā " Meža taka" palīdzēja skolotājs Ingus. Noslēgumā Pieneņu princesīte dalībniekus uzaicināja noskatīties izrādi " Pienene" no A. Sakses pasaku grāmatas " Pasakas par ziediem". Savus darbiņus bērni un vecāki sākumā varēja aplūkot radošajā darbu izstādē un nobeigumā paņemt līdzi. Pieneņu princese aicināja visus dalībniekus uz sarūpēto cienastu turpat pieneņu pļaviņā.
Radošās bērnu aktivitātes no malas vēroja krāsainie taureņi un priecēja varenie balonu koki. Bērni kopā darbojoties ar vecākiem, sajuta viņu atbalstu, drošību un mīlestību.
Visi interesanti pavadīja brīvo laiku, spēlējoties, rotaļājoties un gūstot pozitīvas emocijas.