PALDIES LABAJIEM ZIEMSSVĒTKU ĻAUDĪM

Rosība svētku gaidās

Svētku gaidīšanas laikā seniori piedalās aktivitātēs: gatavo apsveikumus, dāvanas, uzspēlē spēles, brīvprātīgi pastrādā, morāli atbalsta darbiniekus telpu un sētas greznošanas darbos.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks

Kaut varētu Adventes laikā
Tik daudz gaismas sēt,
Viens pret otru, lai mīļumā spētu,
Mēs šai pasaulē uzziedēt.

Svētku priekšvakarā

Ēdiena gatavošanas darbnīca

KLIENTU TUVINIEKU IEVĒRĪBAI

LŪDZAM BŪT SAPROTOŠIEM UN, SĀKOT NO 11.10. 2021., IEVĒROT VALSTĪ NOTEIKTOS IEROBEŽOJOŠOS PASĀKUMUS:

Rudens aptieciņa

Seniori piedalījās nodarbībā "Rudens aptieciņa". Runājām, degustējām, dziedājām. Dzērvenes (lielogu un purva), medus, ķiploki - tie bija šīs dienas galvenie vitamīni, kuri katru dienu ir uz ēdamgalda. Un dziesmas - tie garīgie vitamīni, kas der visu cauru gadu. Skanējumu kuplināja Uldis no Ērgļiem. Katrs seniors tika apciemots savā istabiņā.

Rudens lapu virpulī

Senioru svētku dienas pasākums katram apmeklētājam deva prieka un laimes sajūtu. priekšnesumus kuplināja čigānu dejotāja un dziesmotās meitenes no Iršu pašadarbības kolektīviem.

SAPNIS PAR NOJUMI PIEPILDĪJIES

Šodien mūsu mājā svinīga nojumes atklāšana. Šo sen loloto sapni mums dāvina karavīri no NBS "Gaisa spēki", sadarbojoties un gūstot atbalstu no NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā, Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes,  Gaisa spēku personāla un Gaisa spēku virsseržantiem, SIA "Māris & Co", SIA "Pata Timber", SIA " ESKARO LATVIJA".

Apakškategorijas

2020.gada 6.martā struktūrvienība "Atbalsta nodaļa ģimenēm ar bērniem" beidz darbību.