22.02.2016. saņēmu telefona zvanu no ĢKC Dzeguzīte Initas. Mēs sazvanamies diezgan bieži un tas ir pavisam normāli. Es vakaros pazvanu un apjautājos, kā klājas, kas jauns un kādreiz kaut ko iesaku mājas lapas administrēšanas sakarā, jeb Inita man piezvana vakarā, lai aprunātos un pakonsultētos un padalītos par jaukajiem notikumiem centrā. Kā arī kādreiz vienkārši parunātos par to, kas nav tas labākais ikdienā.

Sazvanīšanās ir kļuvusi par ļoti normālu lietu, par patīkamu lietu un galvenais - par tādu, kā nepieciešamību. Nezinu, kā Initai, bet man noteikti.

Es katru dienu skatos Dzeguzītes mājas lapu un tieši Sadaļu - Aktivitātes, jo tikai tā es redzu, kā centrs "Elpo" un priecājos līdz ar viņiem. Esmu dzirdējusi, ka daudzi, vēl bez manis, ļoti seko līdzi Dzeguzītes ikdienai un ar nepacietību gaida katru jauno rakstiņu un bildes.

Kāpēc to visu Jums stāstu?! Tieši tapēc, lai Jūs redzētu, kā rodas Draudzība ar Lielo Burtu. Viss sākās ar manu vēstuli centram 2014. gada nogalē un jau ir 2016. februāris. Laiks lido vēja spārniem, bet laiks un kopēji labie darbi arī rada Draudzību. Sadarbība ir bijusi ne tikai starp NSUS un Dzeguzīti, bet NSUS+Dzeguzīte ir radījusi svētkus arī kādiem citiem. Un tā ir tā Draudzība, tā palīdzīgā roka, tas atbalsts, ko varam sniegt viens otram un pats galvenais - uzticēties viens otram.

Ne vienmēr no sadarbības rodas Draudzība, tikai retu reizi ..... bet ja tā notiek, tad tā ir svētīga un zelta vērta. Es to ļoti novērtēju!

Paldies Dzeguzītes kolektīvam un visiem nama iemītniekiem par sirsnīgu manis pieņemšanu un citā brīdī arī manis atbalstīšanu.

Dzeguzītes bērniem, jauniešiem un senioriem vēlos pateikt - Jums ir lieliski, atbalstoši, gudri, radoši, sirsnīgi un visādi citādi superīgi cilvēki blakus ikdienā. Tās ir Jūsu audzinātājas, sociālie darbinieki, vadītāja. NOVĒRTĒJIET TO! :)

SADARBĪBA = DRAUDZĪBA = KOMANDAS DARBS!

Līga Uzulniece
NSUS Biedrības dibinātāja