Dziedam un dejojam Latvijai

Mūsu bērni sniedza ļoti skaistu koncertu Latvijas dzimšanas dienā. Pērses sākumskola skanēja, skatītāji un klausītāji priecājās, bērni gandarīti par veikumu. Paldies par sagādāto svētku sajūtu! Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

Pie mums karavīrs Gatis Caune

Par godu Latvijas 99.dzimšanas dienai informatīvi patriotisku nodarbību vadīja profesionālās Armijas karavīrs Gatis Caune. Viņs savu stāstījumu papildināja ar fotogrāfijām no sava personīgā arhīva. Bija ļoti interesanti skatīties un klausīties par to, kādam jābūt cilvēkam, lai dienētu, kādi sadzīves apstākļi un kā paiet ikdiena Armijā. Bērni uzdeva sev interesējošus jautājumus. Paldies Gatim! Latvija var būt droša, ka viņu sargā tik drosmīgi, vīrišķīgi un stipri puiši.

Pērses sākumskolas sveiciens Latvijas dzimšanas dienā

Šodien pie mums skaistu svētku koncertu sniedza Pērses sākumskolas kolektīvs, kurš iepriecināja mūsu seniorus un darbiniekus ar dziesmām, dzejoļiem un vojolītes spēli, kuru muzicēja Monta. Tik skaisti un aizkustinoši, kad skanēja skolotājas solo "Virs galvas mūžīgs piena ceļš"!!! Paldies, Pērses sākumskolas pedagogi un bērni, par darbu, prieku un patriotisma sajūtu, ko ienesāt mūsu mājā!

"Ērgļu spārnu" labie darbi

...Mūsu dzīvei ir tik daudz jēgas, cik daudz mēs mīlestību pārvēršam darbos... ĢAC kolektīvs ir pateicīgs NVO "Ērgļu spārni" komandai, īpaši Dikam, Mārītei, Antrai, Loritai, Esterei, Krišjānim, Arvim, Viktoram, Santai, Tālim, Jānim par sapratni, elastību, mobilitāti un visiem labajiem darbiem un domām, ko velta mūsu bērniem!!! Ciemošanās un kopīga darbošanās 'Dzeguzītē" ir kļuvusi par sistēmu jau vairāku gadu garumā. Bērni ļoti gaida "Ērgļu spārnus"! Paldies, ka jūs esiet!

Mārtiņdiena

 Šodien mazie Mārtiņbērni - Gailis, Lapsa, Lācis, Vīriņš, Vilks un daiļās Čigānietes mūs apciemoja un patiesi iepriecināja ar saviem dzejoļiem, solodejām, rotaļām un ticējumiem. Ķekatnieki nopietni bija sagatavojušies. Pēc labi padarīta darbiņa viesi tika pacienāti.
Ja Mārtiņdiena esot miglaina, tad ziema būs silta. Raudzīsim!!! :) Paldies Pērses sākumsskolas pirmsskolas grupas darbiniekiem un bērniem par darbu un skaisto koncertu!

Darbojamies abās mājās

Brīvdienās jauniešu mājā notika ģenerāltīrīšanas darbi S.Goldbergas vadībā un pavārmākslas nodarbība S.Vītolas vadībā. tapa gardas pusdienas no ēdienkartē piedāvātajiem produktiem.

Esam gatavi Latvijas nedēļai

"Dzeguzītes" kolektīvs pielika lielu darbu, lai sapostu māju, sagaidot Latvijas svētkus. Darbinieki mazgāja, grieza, līmēja, veidoja, dekorēja. Bērni palīdzēja visos procesos. Rezultātā māja ir skaista - logos rotājas auseklīši, uz palodzēm spīd lukturīšu gaismiņas, pie sienām, grieztiem, uz galdiem dekorācijas Latvijas karoga krāsās. Mācāmies dzejoļus, gaidām svētkus un ciemiņus. Šogad pie mums viesosies profesionālās armijas karavīrs Gatis Caune.

Helovīnu diena

Bērni ilgi gaidīja šo dienu, iepriekš apspriežoties, ko vilks mugurā, kā krāsosies. Pirms tam izbraucām peldbaseinu, lai uzņemtu enerģiju, iepirktos Maximā, pastaigātu pa Koknesi. Vakarā kulturāli staigājām pa Iršiem, apciemojām dzīvokļus, ēdām saldumus. :) Bērniem patīk šie ārzemju aizgūtie svētki.

Brīvlaiks beidzas

Pēdējo brīvlaika dienu atzīmējām kā svētku dienu. Nolēmām pagatavot kaut ko garšīgu - saldo desu. Darbs bija visiem - cepumu drupinātājiem, marmelādes griezējiem, masas veidotājiem, līdzjutējiem. Kā maziem, tā lieliem bija interesanti un noteikti šis gatavošanas process paliks atmiņā. Rezultāts - vareni brīnišķīgs un garšīgs! Bērni turpmāk pratīs patstāvīgi šo gardumu pagatavot. Labu apetīti! :)