Šodien mūsu mājā svinīga nojumes atklāšana. Šo sen loloto sapni mums dāvina karavīri no NBS "Gaisa spēki", sadarbojoties un gūstot atbalstu no NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā, Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes,  Gaisa spēku personāla un Gaisa spēku virsseržantiem, SIA "Māris & Co", SIA "Pata Timber", SIA " ESKARO LATVIJA".

Trīs dienas karavīri no Latvijas, Kanādas, Čehijas un Spānijas cītīgi būvēja. Darbus vadīja Ainārs Kudreņickis. Pāri visam "roku uz pulsa" turēja, t.i, meklēja sponsorus un nojumes materiālus, kārtoja dokumentus, organizēja būvdarbu komandu, klātienē sekoja līdzi darbam, organizēja un vadīja nojumes atklāšanas svinības Gaisa spēku štāba virsseržante (OR-7), GS eskadriļas Vadības grupas kvalificētā specialiste Vija Krūma. Atklāšanas pasākumu kuplināja lauku kapella "Aizezeres muzikanti", pasākumu apmeklēja Kokneses apvienības pārvaldes vadītāja p.i.  Ilmārs Klaužs, Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Lāsma Ruža - Riekstiņa.
Ieguvēji ir ne tik vien seniori, bet arī esam mēs visi. Šī uzceltā nojume ir ne vien patvērums no saules un lietus, bet vieta kā sadarbības un kopā būšanas apliecinājums.
Paldies viesiem un katram darbiniekam par personisko ieguldījumu pasākuma dienā!
Sociālā darbiniece I.Bērzkalna
1515


n1111

1717

1616

n1212

n1313

n66

n1414

n33

n99

n77

n22

n55

n44

n11