Netālu no "Dzeguzīte" ēkas atrodas Pērses sākumskola, kurā uzturas arī pirmsskolas grupiņas bērni. Visa gada garumā bērni, skolotājas vadībā, rosīgi strādā, lai svētkos un ikdienā iepriecinātu vecīšus. Tā Lieldienās, Līgo svētkos, Mārtiņdienā, Ziemassvētkos u.c. bērni mums snieguši koncertus, dāvājuši salduma dāvaniņas, apsveikuma kartiņas un visādus pašdarinātus brīnumus.

2020.gada Ziemassvētkos bērni gatavoja smaržu maisiņus. Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas skolotāja Daiga Andersone stāsta: ''Darbs gana nopietns. Pirms ķerties klāt, bija jāiztausta, jāizsmaržo, šis tas arī jāpagaršo, tad jājauc dažādu smaržu buķetes. katrs ielika savu daļiņu no sirds radīšanas procesā! Pats burvīgākais mirklis šķita, kad mazās roķeles pildīja maisiņus. Gala rezultātā - pilns grozs. Milzīgu PALDIES sakām Iršu pagasta iedzīvotājai Inesei Savickai, kura mums palīdzēja un sašuva šos maisiņus. Tā bija viņas dāvana vecļaudīm."

Paldies mazajiem ķipariem un skolotājai Daigai par darbiņu ilgtermiņā - vasarā, kad augi bija jāsavāc, jāizžāvē un ziemā, kad jāgatavo smaržu buķetes. Lai smaržu maisiņu aromāta deja palīdz mums ienirt vasaras burvībā un atsaukt atmiņā bērnu sagādāto prieku!
Sociālā darbiniece I.Bērzkalna
22

33

44

55

66

77

88

99

11