Šodien seniori sapulcējās zālē, lai piedalītos un baudītu sirsnīgu un priecīgu bērnu koncertu. Mūsu darbinieces Edijas četri bērni Emīlija, Jurģis, Kate, Aksels ar savu partneri Keitu priecēja visus ar skanīgām dziesmām un balles dejām.

Jurģis iepriekš jau bija sagatavojis svētku programmu, kuras ietvaros iekļautas vecās, zināmās un kopīgi dziedāmās dziesmas "Trīs runči", "Genovefa", " Muļķe sirds", 'Es zinu, ka mēs kādreiz satiksimies" u.c., senioriem mazāk zināmās, bet ļoti aizkustinošās dziesmas "Skudras", "Zilais putniņš" u.c., dejas - valsis, ča-ča-ča, džaivs, kvipstets. Kāds prieks redzot tik mazus bērnus dejojam ar tik staltu stāju, izkoptu ritma izjūtu un soli!  Sirds  gavilē! Pēc koncerta bērni mazliet vairāk pastāstīja par sevi un saviem nākotnes plāniem. Lai izdodas tos sasniegt! Varbūt pēc kāda laika TV ekrānos vai klātienē redzēsim aktieri Jurģi Zommeru, vetārsti Kati Zommeri, dizaineru Akselu Zommeru un stomatoloģi Emīliju Zommeri. Paldies Edija par rūpēm un prieku, ko dāvāji mums visiem! Tu vari lepoties ar savu ģimeni!
Pēc koncerta sveicām Annu ar pašu senioru iepriekš sagatavotiem vēlējumiem un apsveikumiem.
Ja Annas dienā līst lietus, tad būs slapjš rudens. Tā kā diena ir pasakaini saulaina, silta un bez nokrišņiem, tad rudens būs sauss.
Sociālā darbiniece I.Bērzkalna
11

22

0707

44

88

99

1010

66

1122