25.07.2015.
Sadraudzības sporta diena Iršos!

23.jūlijā Kokneses novada Iršu sociālajā pansijā notika nebijis pasākums sadraudzības sporta diena. Sporta dienā piedalījās, kaimiņu Ērgļu novada sociālās aprūpes centra "Ērgļi" un Sausnējas pagasta sociālās aprūpes centra "Kastaņas"" komandas.Iršu sociālās pansijas iemītnieki sporta spēlēs piedalījas ar pilnu sparu, jo bija saorganizējuši pat divas komandas.

Plkst.10.00 spēļu atklāšanas laikā visas komandas iepazīstināja ar savu iestādi un savu komandu, īsi pastāstot par savu iestādi un sevi. Nedaudz vēlāk tika dots starts stafetēm, kuras katrai komandai bija jāpaveic un jāsavāc nopelnīto punktu ( konfekšu) skaits, kuras sacensību finālā tika saskaitītas, uzzinot kurai komandai veicies labāk, kurai mazāk labi.

Komandām izpildot visa stafetes, komandas kapteinis nodeva rezultātu saskaitīšanai spainīšus ar punktiem( konfektēm), lai varētu apkopot rezultātus.Kopīgi ieturējām pusdienu maltīti,devāmies baudīt koncertu, kurš bija pārsteigums visiem, gan viesiem, gan mājiniekiem, koncertā kopā ar Iršu sieviešu ansambli kopā uzdziedājām, labi pazīstamas dziesmas,tas bija tik mīļi un jauki, velējamies lai šis mirklis nebeidzas.

Noslēgumā apbalvošanas laikā, tika pasniegti diplomi, katras stafetes uzvaretājiem, kā arī sadraudzības kauss, ko pasniedza Iršu sociālās pansijas vadītāja Lāsma Ruža Riekstiņa. Skaistais kauss nakamgad mūs aizvedīs uz sadraudzības sporta dienas aktivitātēm, pie tuvākajiem kaimiņiem sociālās aprūpes centru "Kastaņas".

Mīļs paldies SAC"Ērgļi" komandai, sociālai rehabilitētājai Inārai Tirzmalei, šoferītim Jānim Tiltiņam, SAC"Kastaņas"komandai un sociālajai aprūpētājai Airisai Grudulei Bērziņai, kā arī iestādes administrācijai par atbalstu.

Šiem kopā pavadītajiem sadraudzības dienas mirkļiem nav vērtības, tā pēc jauki pavadītās dienas teica daudzi Iršu pansijas iemītnieki,pasākums bija jauks, jo redzējām, ka varam vēl kaut ko paši izdarīt, kas ir svarīgi, kā arī paskatīties ko var izdarīt citi, šīs ir atziņas no Iršu iemītnieku sacītā par jauko dienu.Visi kopā vēlamies, lai mums šādu jauki pavadītu dienu būtu vairāk.


Iršu socialās pansijas sociālais rehabilitētājs Evija Millere.