Seniori talko

Ko tu proti?

Fotopastaiga

Ērgļu spārnu regulārās aktivitātes

No ASV atgriezies Tālis ar komandu un visi mūsu draugi darba dienas vakarā ir klāt mums, lai kopīgi patrakotu, pasportotu, parunātos, padzertu tēju. Paldies par draudzību un mīlestību!!!

Putnu dienās Kalsnavā

Gaidot pavasari, 6.klases skolēni devās uz Kalsnavas arborētumu, lai piedalītos putnu dienām veltītā pasākumā.  Viss par un ap putniem - talismans, zīmējumu un fotoattēlu konkurss, pārgājiens, erudītu konkurss, skaistumkonkurss, izziņas pastaiga kopā ar Latvijas valsts mežu vides plānošanas speciālistu Mārtiņu Kalniņu un dabas draugu Māri Olti. dienas otrajā daļā gatavojām putnu būrīšus.

Aija un Sigita no Aizkraukles

Pie mums ciemojās Aija un Sigita no Aizkraukles. Tā jau ir tradīcija un mēs esam kļuvuši labi draugi. Svinējām svētkus - dzimšanas dienas, saņēmām dāvanas, darbojāmies radoši un ēdām saldumus! Īpaša bija Aijas pašas ceptā torte! Kā vienmēr! Paldies par kolosāli kopā pavadīto laiku! Tā mums bija laba dzīves mācības stunda.

Lielā piektdiena

Lielā piektdienā sagaidījām mūsu draugus - Artu, Lanu, Sabīni, Olafu un mazo Eduardu. Visas dienas garumā valdīja burvīga atmosfēra, darbojāmies radoši, saņēmām pozitīvas emocijas, mielojāmies ar gardumiem un bijām draudzīgi!!!
Liela diena, Liela diena,
Mazas manas villainītes;
es apsedzu Lielu dienu
Ar mazām villainēm.

Lieldienas

 Lieldienām bērni gatavojās jau iepriekšējās dienas vakarā. Katrs varēja izpausties ar savu radošumu un idejām olu krāsošanā un mājas dekorēšanā. Visi čakli strādāja. Mājā valdīja darba atmosfēra.
Pēc brokastīm bērni devās uz Dimantu kalnu, lai kopā ar Ksenijas labajiem ļaudīm kopā svinētu svētkus, kuriem bija ilgi gatavojušies. Tur bija garākais olu ripināšanas ceļš - apmēram 100m, mēs varējām saģērbties maskās - saulītē, oliņās, mākonī, lācī, zirgā u.c, kuras kopīgi gatavojām uz vietas.

Nodarbība ar zemessargiem