Svētku priekšvakarā

Ēdiena gatavošanas darbnīca

KLIENTU TUVINIEKU IEVĒRĪBAI

LŪDZAM BŪT SAPROTOŠIEM UN, SĀKOT NO 11.10. 2021., IEVĒROT VALSTĪ NOTEIKTOS IEROBEŽOJOŠOS PASĀKUMUS:

Rudens aptieciņa

Seniori piedalījās nodarbībā "Rudens aptieciņa". Runājām, degustējām, dziedājām. Dzērvenes (lielogu un purva), medus, ķiploki - tie bija šīs dienas galvenie vitamīni, kuri katru dienu ir uz ēdamgalda. Un dziesmas - tie garīgie vitamīni, kas der visu cauru gadu. Skanējumu kuplināja Uldis no Ērgļiem. Katrs seniors tika apciemots savā istabiņā.

Rudens lapu virpulī

Senioru svētku dienas pasākums katram apmeklētājam deva prieka un laimes sajūtu. priekšnesumus kuplināja čigānu dejotāja un dziesmotās meitenes no Iršu pašadarbības kolektīviem.

SAPNIS PAR NOJUMI PIEPILDĪJIES

Šodien mūsu mājā svinīga nojumes atklāšana. Šo sen loloto sapni mums dāvina karavīri no NBS "Gaisa spēki", sadarbojoties un gūstot atbalstu no NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā, Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes,  Gaisa spēku personāla un Gaisa spēku virsseržantiem, SIA "Māris & Co", SIA "Pata Timber", SIA " ESKARO LATVIJA".

APAVU LABOTĀJS

lepojamies ar Naura sasniegumiem, jo saņemts profesijas apguves diploms APAVU LABOTĀJS. Paldies Alsviķu profesionālajai skolai, skolotājiem, kursa audzinātājam un kopmītņu audzinātājām, īpaši Ludmilai Bērziņai par sirsnību, iejūtību, sapratni un mīlestību. Jūs devāt motivāciju tālākai dzīvei - neapstāties, cīnīties un uzvarēt.

Baltā galdauta svētki

Šodien Latvijas neatkarības atjaunošanas diena, Baltā galdauta svētki. Turpinot šo svētku tradīciju, seniori visas dienas garumā ietur svētku mielastu pie baltiem galdiem, našķojas ar Latvijas konfektēm, piedalās konkursā "Es mīlu tevi, Latvija", dalās atmiņās un stāstos par Latviju, jo mums viņa ir visskaistākā, tik un tā.

SENIORI NODARBĪBĀS

Krāsainākai ikdienai un dzīvespriekam seniori piedalās nodarbībās, kas asina prātu, sekmē fizisko veselību.