Veselīgās dienas

Šogad tāpat kā citus gadus, seniori vasarā gādā, lai ziemā būtu garšīgi un veselīgi ēdieni. Šodien rabarberu diena. Jūtama patīkama atmosfēra, skan mūzika, kāds uzdzied, pajoko, visiem smaids sejā, bet rokas kustās. Palīdz arī bērni, kas ir augstu vērtējams fakts.  Lai ziemā visiem labi garšo!

Ar zemessargiem gatavojamies pārgājienam

Šodien pie mums kārtējo reizi bija zemessargi. Nodarbības mērķis bija iemācīties sakurt ugunskuru bez sērkociņiem un uzcelt telti. nākošā tikšanās reizē iesim pārgājienā un šīs prasmes būs nepieciešamas.

Sporta diena senioriem

Šodien mūsu seniori ciemojās Pļaviņu SAC, kur mērojās spēkiem ar Ogres, Skrīveru, Madlienas, Pļaviņu senioriem. Pasākums bija grandiozs, priekšnesumus sniedza bērni un pieaugušie dejotāji, bija dziesmas, dejas, sacensības, cienāšanās ar gardumiem. Visu pasākumu kuplināja muzikants un tīģeris. Kopvērtējumā ieguvām otro vietu. Paldies pasākuma organizētājiem par sagādāto prieku un pārsteigumiem!

Vasarā strādājam

Vasaras sezonā turpinām apgūt dažādas prasmes, kuras nepieciešamas patstāvīgajai dzīvei. Raivis strādā pie krūmu un zaru nešanas un iekšdarbu veikšanas, Kaspars palīdz remontēt jauno dzīvokli, kas jāatver jau jūlijā kā senioru māja. Viņam palīdz kaimiņu puikas Elvis un Deivids. Monta palīdz savai drauga ģimenei strādāt govju fermā un mājas darbos. Santa strādā dārza darbus - ravē puķes, stāda, no grieztiem ziediem veido pušķus pārdošanai, gatavo ēdienu strādniekiem. Gvido veic visus mājas darbus, sākot ar ēdiena gatavošanu beidzot ar tehnikas remonta darbiem.

Ekskursijā pa Vidzemi

Izlaidumu laiks

Sācies brīnišķīgais izlaidumu laiks. Pērses sākumskolā 6.klasi beidza sportiskais Maksims, sapņainā Elīna un radošais Kaspars :) . Antūžu skolu beidza mūsu ģeogrāfs Raivis.:) Spridzeklīte Monta beidza pamatskolu un nolēmusi tālāk iegūt vidusskolas izglītību.

Svētki bērniem

Viktors un Santa

Aktivitātes pie Ksenijas un Oskara